Analiza planu treningowego

FoxGym, oprócz monitorowania poprawności wykonywanych ćwiczeń, dba o precyzyjne wyznaczanie planu treningowego. System na bieżąco uwzględnia zmiany w zależności od postępów i efektów ćwiczącego.

 

Charakterystyka psychofizyczna użytkownika

 

Algorytmy AI wyznaczają optymalne ścieżki dojścia do wyznaczonych przez użytkownika celów. Pierwszym etapem będzie zawsze mapowanie każdego nowego posiadacza aplikacji. Następnie system dobierze odpowiedni plan treningowy dostosowany do uwarunkowań trenującego.

Zmiany będą zachodziły zarówno na podstawie zidentyfikowanych przez algorytmy AI uwarunkowań psychicznych, jak i fizycznych ćwiczącego. Co to oznacza? Oprócz budowy sylwetki czy kondycji użytkownika, system zbada zarówno zaangażowanie, nawyki, motywacje itp.

Uwzględnienie dokładnej charakterystyki pozwoli na dobranie optymalnego dla jednostki planu treningowego. Skala danych i parametrów, jaką są w stanie zbadać algorytmy AI jest ogromna, dlatego użytkownicy mogą spodziewać się osiągnięcia niesamowitych wyników w krótszym czasie.

 

Grupa referencyjna 

Osiągnięcia każdego indywidualnego posiadacza aplikacji będą na bieżąco zderzane z grupą referencyjną dopasowaną do jego predyspozycji. Dzięki temu algorytmy AI wyznaczą najlepsze ścieżki dojścia do wyznaczonych przez trenującego celów. 

Analizując poprawne zachowania i błędy użytkowników o podobnych parametrach, plany treningowe będą wciąż udoskonalane. Nieustająca optymalizacja sprawi, że każdy kolejna osoba, korzystająca z systemu FoxGym, otrzyma lepszy i perfekcyjnie dopasowany plan treningowy.

Regularność i zamiany w czasie rzeczywistym

Asystent głosowy poinformuje niezwłocznie o złej technice, tempie, liczbie powtórzeń, dobranym obciążeniu itp. System mierzy wszystkie zebrane parametry i dostosowuje zmiany w czasie rzeczywistym.

Wirtualny trener FoxGym ma za zadanie dopilnować stałej aktywności fizycznej uzależnionej m. in. od celu przyjętego przez ćwiczącego. Przykładowo w razie opuszczenia zaplanowanej sesji treningowej, poinformuje użytkownika, że należy dokonać modyfikacji, które wpłyną znacząco na dalszy pozytywny wyniki treningów. Dzięki temu ćwiczący będą mogli skupić się na wysiłku fizycznym i cieszyć się ekspresowym powrotem do formy!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search