Zainwestuj w zdrowie – odwiedź siłownię z wirtualnym trenerem

Wiele osób uważa, że wyjście na siłownię lub do klubu fitness może przynieść wyłącznie pozytywne efekty: spalenie zbędnych kilogramów, zbudowanie masy mięśniowej, czy polepszenie samopoczucia. Niestety lekarze biją na alarm! Niektórzy popełniają rażące błędy podczas ćwiczeń, co doprowadza ich kręgosłupy i stawy do ruiny. Jeżeli nie chcesz, aby treningi spowodowały problemy ze stawami, to odwiedź nowoczesną siłownię, w której wspomoże Cię wirtualny trener FoxGym.

Ćwicz bezpiecznie i zdrowo, monitorując swoje postępy!  

W tradycyjnej siłowni jesteś zdany na siebie. Jeżeli nie masz odpowiedniej wiedzy, to najprawdopodobniej popełnisz szereg błędów podczas ćwiczeń. Możesz tego uniknąć, zatrudniając trenera personalnego. Niestety Twój mentor nie będzie dostępny w każdej chwili, kiedy będziesz chciał poćwiczyć. Musisz dostosować się do grafiku swojego trenera.

Nowoczesne siłownie pozwalają na bezpieczne i zdrowe ćwiczenia. Sztuczna inteligencja pomoże przygotować optymalny trening, dostosowany do możliwości i umiejętności ćwiczącego. Wirtualny trener FoxGym będzie monitorował Twoje postępy i w czasie rzeczywistym podpowie Ci, ile jeszcze powtórzeń musisz wykonać. Dobrze przygotowane ćwiczenia sprawią, że szybciej spalisz kalorie i łatwiej osiągniesz zamierzone cele. Wszystkie sprzęty na inteligentnych siłowniach są dodatkowo wyposażone w system czujników i sensorów, które na bieżąco monitorują wykonywane ćwiczenia.

Urządzenia pomiarowe zamontowane na maszynach przekażą informacje bezpośrednio do Twojego smartfona. Dane o odbytym treningu wysyłane zostaną do wirtualnej chmury, a następnie przetworzone przez sztuczną inteligencję. Na ich podstawie przygotowywany zostanie przyszły plan treningowy. Przy każdej kolejnej wizycie na siłowni, Twój wirtualny trener pomoże Ci trenować zdrowo i bezpiecznie.

Zastosowanie sztucznej inteligencji

Jeżeli nie masz czasu na trening, a Twój grafik jest wypełniony od rana do wieczora, to powinieneś skorzystać z nowoczesnej siłowni, gdzie przygotuje go wirtualny asystent FoxGym.

Dbanie o sylwetkę wymaga regularności, a osoby zapracowane mogą mieć problemy ze znalezieniem czasu na ćwiczenia z trenerem personalnym. Dlatego każdą wolną chwilę warto poświęcić na siłowni, gdzie o intensywność treningu oraz prawidłowość wykonywanych ćwiczeń zadba wirtualny mentor.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search